Kalendář

MěsícTýdenDen
Říjen 2019
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
30. 9. 2019 1. 10. 2019 2. 10. 2019 3. 10. 2019 4. 10. 2019 5. 10. 2019

Kategorie: Starší žáci10:00: St. žáci Ochoz u Brna - Lažánky/Vev. Bítýška

10:00: St. žáci Ochoz u Brna - Lažánky/Vev. Bítýška

Kategorie: Muži A15:00: Muži Mokrá-Horákov - Ochoz u Brna

15:00: Muži Mokrá-Horákov - Ochoz u Brna
6. 10. 2019

Kategorie: Starší přípravka9:30: St. přípravka Prace - Ochoz u Brna

9:30: St. přípravka Prace - Ochoz u Brna

Kategorie: Ml. přípravka A10:30: Ml. přípravka Prace - Ochoz u Brna

10:30: Ml. přípravka Prace - Ochoz u Brna
7. 10. 2019 8. 10. 2019 9. 10. 2019 10. 10. 2019 11. 10. 2019

Kategorie: Starší přípravka16:00: St. přípravka Ochoz u Brna - Újezd u Brna

16:00: St. přípravka Ochoz u Brna - Újezd u Brna
12. 10. 2019

Kategorie: Mladší žáci9:30: Ml. žáci Ochoz u Brna - Podolí u Brna

9:30: Ml. žáci Ochoz u Brna - Podolí u Brna

Kategorie: Ml. přípravka A11:00: Ml. přípravka Ochoz u Brna - Újezd u Brna B

11:00: Ml. přípravka Ochoz u Brna - Újezd u Brna B
13. 10. 2019

Kategorie: Starší žáci13:15: St. žáci Měnín - Ochoz u Brna

13:15: St. žáci Měnín - Ochoz u Brna

Kategorie: Muži A15:00: Muži Ochoz u Brna - Dolní Kounice

15:00: Muži Ochoz u Brna - Dolní Kounice
14. 10. 2019 15. 10. 2019 16. 10. 2019 17. 10. 2019 18. 10. 2019

Kategorie: Starší přípravka16:00: St. přípravka Ochoz u Brna - Viničné Šumice

16:00: St. přípravka Ochoz u Brna - Viničné Šumice
19. 10. 2019

Kategorie: Starší žáci10:00: St. žáci Ochoz u Brna - Ořechov

10:00: St. žáci Ochoz u Brna - Ořechov

Kategorie: Ml. přípravka A13:00: M. přípravka Ochoz u Brna - Viničné Šumice

13:00: M. přípravka Ochoz u Brna - Viničné Šumice
20. 10. 2019

Kategorie: Muži A10:30: Muži Podolí u Brna B - Ochoz u Brna

10:30: Muži Podolí u Brna B - Ochoz u Brna

Kategorie: Mladší žáci12:45: Ml. žáci Blučina - Ochoz u Brna

12:45: Ml. žáci Blučina - Ochoz u Brna
21. 10. 2019 22. 10. 2019 23. 10. 2019

Kategorie: Starší žáci16:30: St. žáci Vojkovice - Ochoz u Brna

16:30: St. žáci Vojkovice - Ochoz u Brna
24. 10. 2019

Kategorie: Mladší žáci17:00: Ml. žáci Viničné Šumice - Ochoz u Brna

17:00: Ml. žáci Viničné Šumice - Ochoz u Brna
25. 10. 2019

Kategorie: Starší přípravka17:00: St. přípravka Pozořice - Ochoz u Brna

17:00: St. přípravka Pozořice - Ochoz u Brna
26. 10. 2019 27. 10. 2019

Kategorie: Muži A14:30: Muži Ochoz u Brna - Židlochovice

14:30: Muži Ochoz u Brna - Židlochovice
28. 10. 2019 29. 10. 2019 30. 10. 2019 31. 10. 2019 1. 11. 2019 2. 11. 2019 3. 11. 2019