Starší přípravka

Starší přípravka

(děti ročník 2009 a mladší) , Brno-venkov, III. tř. starší přípravka - sk. A

Trenér:

Srpen 2019
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
29. 7. 2019

Kategorie: Starší žáciakce: St. žáci rybářsko-fotbalové soustředění

akce: St. žáci rybářsko-fotbalové soustředění
30. 7. 2019

Kategorie: Starší žáciakce: St. žáci rybářsko-fotbalové soustředění

akce: St. žáci rybářsko-fotbalové soustředění
31. 7. 2019

Kategorie: Starší žáciakce: St. žáci rybářsko-fotbalové soustředění

akce: St. žáci rybářsko-fotbalové soustředění
1. 8. 2019

Kategorie: Starší žáciakce: St. žáci rybářsko-fotbalové soustředění

akce: St. žáci rybářsko-fotbalové soustředění
2. 8. 2019

Kategorie: Starší žáciakce: St. žáci rybářsko-fotbalové soustředění

akce: St. žáci rybářsko-fotbalové soustředění
3. 8. 2019

Kategorie: Starší žáciakce: St. žáci rybářsko-fotbalové soustředění

akce: St. žáci rybářsko-fotbalové soustředění
4. 8. 2019
5. 8. 2019 6. 8. 2019 7. 8. 2019 8. 8. 2019 9. 8. 2019 10. 8. 2019 11. 8. 2019

Kategorie: Muži A17:00: Muži Ochoz u Brna - Přísnotice

17:00: Muži Ochoz u Brna - Přísnotice
12. 8. 2019 13. 8. 2019 14. 8. 2019 15. 8. 2019 16. 8. 2019 17. 8. 2019 18. 8. 2019

Kategorie: Muži A10:30: Muži Viničné Šumice - Ochoz u Brna

10:30: Muži Viničné Šumice - Ochoz u Brna
19. 8. 2019

Kategorie: TJ Ochoz8:00: Fotbalový příměstský tábor mladší přípravky

8:00: Fotbalový příměstský tábor mladší přípravky
20. 8. 2019

Kategorie: TJ Ochoz8:00: Fotbalový příměstský tábor mladší přípravky

8:00: Fotbalový příměstský tábor mladší přípravky
21. 8. 2019

Kategorie: TJ Ochoz8:00: Fotbalový příměstský tábor mladší přípravky

8:00: Fotbalový příměstský tábor mladší přípravky
22. 8. 2019

Kategorie: TJ Ochoz8:00: Fotbalový příměstský tábor mladší přípravky

8:00: Fotbalový příměstský tábor mladší přípravky
23. 8. 2019

Kategorie: TJ Ochoz8:00: Fotbalový příměstský tábor mladší přípravky

8:00: Fotbalový příměstský tábor mladší přípravky
24. 8. 2019

Kategorie: Starší žáciakce: St. žáci letní soustředění Přítluky

akce: St. žáci letní soustředění Přítluky

Kategorie: TJ Ochoz13:00: Dorost SK Líšeň - Jihlava B

13:00: Dorost SK Líšeň - Jihlava B
25. 8. 2019

Kategorie: Starší žáciakce: St. žáci letní soustředění Přítluky

akce: St. žáci letní soustředění Přítluky

Kategorie: Muži A16:30: Muži Žabčice - Ochoz u Brna

16:30: Muži Žabčice - Ochoz u Brna
26. 8. 2019

Kategorie: Starší žáciakce: St. žáci letní soustředění Přítluky

akce: St. žáci letní soustředění Přítluky
27. 8. 2019

Kategorie: Starší žáciakce: St. žáci letní soustředění Přítluky

akce: St. žáci letní soustředění Přítluky

Kategorie: Ml. přípravkaakce: Ml. přípravka letní soustředění Němčičky

akce: Ml. přípravka letní soustředění Němčičky
28. 8. 2019

Kategorie: Starší žáciakce: St. žáci letní soustředění Přítluky

akce: St. žáci letní soustředění Přítluky

Kategorie: Ml. přípravkaakce: Ml. přípravka letní soustředění Němčičky

akce: Ml. přípravka letní soustředění Němčičky

Kategorie: TJ Ochoz13:00: Dorost SK Líšeň - Třebíč

13:00: Dorost SK Líšeň - Třebíč
29. 8. 2019

Kategorie: Starší žáciakce: St. žáci letní soustředění Přítluky

akce: St. žáci letní soustředění Přítluky

Kategorie: Ml. přípravkaakce: Ml. přípravka letní soustředění Němčičky

akce: Ml. přípravka letní soustředění Němčičky

Kategorie: Mladší žáciakce: Ml. žáci letní soustředění Jedovnice

akce: Ml. žáci letní soustředění Jedovnice
30. 8. 2019

Kategorie: Starší žáciakce: St. žáci letní soustředění Přítluky

akce: St. žáci letní soustředění Přítluky

Kategorie: Ml. přípravkaakce: Ml. přípravka letní soustředění Němčičky

akce: Ml. přípravka letní soustředění Němčičky

Kategorie: Mladší žáciakce: Ml. žáci letní soustředění Jedovnice

akce: Ml. žáci letní soustředění Jedovnice
31. 8. 2019

Kategorie: Starší žáciakce: St. žáci letní soustředění Přítluky

akce: St. žáci letní soustředění Přítluky

Kategorie: Mladší žáciakce: Ml. žáci letní soustředění Jedovnice

akce: Ml. žáci letní soustředění Jedovnice
1. 9. 2019

Kategorie: Mladší žáciakce: Ml. žáci letní soustředění Jedovnice

akce: Ml. žáci letní soustředění Jedovnice

Kategorie: Muži A16:30: Muži Ochoz u Brna - RAFK B

16:30: Muži Ochoz u Brna - RAFK B