Novinky

⚽ Dnes se spolu v mistrovském utkání střetnou naše mladší přípravky. V neděli přijďte podpořit Muže proti prvnímu celku tabulky.

Facebook photo

🏁 V neděli porazili mladší žáci vedoucí tým tabulky Pozořice/Viniční Šumice 1:0. Kluci dali do zápasu maximum a jsou jediným týmem, kterému se zatím podařilo Pozořice/Viniční Šumice v letošním ročníku porazit. Střelcem vítězného gólu je nová posila Dan Eichmeier. Všem hráčům gratulujeme! 😎

🏁 Muži prohráli v Moutnicích 1:3 (branku vstřelil Mira Turscherl)

Následující událost

Duben 2019
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
1. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz17:00: Předpřípravka

17:00: Předpřípravka
2. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz16:30: Ml. přípravka

16:30: Ml. přípravka

Kategorie: TJ Ochoz17:00: St. přípravka trénink

17:00: St. přípravka trénink

Kategorie: TJ Ochoz17:30: Ml. žáci trénink

17:30: Ml. žáci trénink
3. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz18:00: Muži "A" trénink

18:00: Muži "A" trénink
4. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz16:30: Ml. přípravka

16:30: Ml. přípravka

Kategorie: TJ Ochoz17:00: St. přípravka trénink

17:00: St. přípravka trénink

Kategorie: TJ Ochoz17:30: Ml. žáci trénink

17:30: Ml. žáci trénink
5. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz18:00: Muži "A" trénink

18:00: Muži "A" trénink
6. 4. 2019

Kategorie: Mladší žáci9:30: Ml. žáci Ochoz u Brna - Vojkovice

9:30: Ml. žáci Ochoz u Brna - Vojkovice
7. 4. 2019

Kategorie: Muži A15:30: Muži "A" Ochoz u Brna - Podolí "B"

15:30: Muži "A" Ochoz u Brna - Podolí "B"
8. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz17:00: Předpřípravka

17:00: Předpřípravka
9. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz16:30: Ml. přípravka

16:30: Ml. přípravka

Kategorie: TJ Ochoz17:00: St. přípravka trénink

17:00: St. přípravka trénink

Kategorie: TJ Ochoz17:30: Ml. žáci trénink

17:30: Ml. žáci trénink
10. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz18:00: Muži "A" trénink

18:00: Muži "A" trénink
11. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz16:30: Ml. přípravka

16:30: Ml. přípravka

Kategorie: TJ Ochoz17:00: St. přípravka trénink

17:00: St. přípravka trénink

Kategorie: TJ Ochoz17:30: Ml. žáci trénink

17:30: Ml. žáci trénink
12. 4. 2019

Kategorie: Mladší žáci16:00: Podolí "A" - Ml. žáci Ochoz u Brna

16:00: Podolí "A" - Ml. žáci Ochoz u Brna

Kategorie: TJ Ochoz18:00: Muži "A" trénink

18:00: Muži "A" trénink
13. 4. 2019

Kategorie: Ml. přípravka B9:00: Ml. přípravka V. Šumice - Ochoz u Brna "B"

9:00: Ml. přípravka V. Šumice - Ochoz u Brna "B"

Kategorie: Muži A15:30: Moutnice - Muži "A" Ochoz u Brna

15:30: Moutnice - Muži "A" Ochoz u Brna
14. 4. 2019

Kategorie: Ml. přípravka A12:30: Ml. přípravka Újezd u Brna - Ochoz u Brna "A"

12:30: Ml. přípravka Újezd u Brna - Ochoz u Brna "A"

Kategorie: Mladší žáci15:30: Pozořice/V. Šumice - Ml. žáci Ochoz u Brna

15:30: Pozořice/V. Šumice - Ml. žáci Ochoz u Brna
15. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz17:00: Předpřípravka

17:00: Předpřípravka
16. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz16:30: Ml. přípravka

16:30: Ml. přípravka

Kategorie: TJ Ochoz17:00: St. přípravka trénink

17:00: St. přípravka trénink

Kategorie: TJ Ochoz17:30: Ml. žáci trénink

17:30: Ml. žáci trénink
17. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz18:00: Muži "A" trénink

18:00: Muži "A" trénink
18. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz16:30: Ml. přípravka

16:30: Ml. přípravka

Kategorie: TJ Ochoz17:00: St. přípravka trénink

17:00: St. přípravka trénink

Kategorie: TJ Ochoz17:30: Ml. žáci trénink

17:30: Ml. žáci trénink
19. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz18:00: Muži "A" trénink

18:00: Muži "A" trénink
20. 4. 2019

Kategorie: Dorost13:30: Dorost Mokrá-Horákov/Ochoz - Střelice

13:30: Dorost Mokrá-Horákov/Ochoz - Střelice
21. 4. 2019

Kategorie: Muži A16:00: Muži "A" Ochoz u Brna - Těšany

16:00: Muži "A" Ochoz u Brna - Těšany
22. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz17:00: Předpřípravka

17:00: Předpřípravka
23. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz16:30: Ml. přípravka

16:30: Ml. přípravka

Kategorie: TJ Ochoz17:00: St. přípravka trénink

17:00: St. přípravka trénink

Kategorie: TJ Ochoz17:30: Ml. žáci trénink

17:30: Ml. žáci trénink
24. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz18:00: Muži "A" trénink

18:00: Muži "A" trénink
25. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz16:30: Ml. přípravka

16:30: Ml. přípravka

Kategorie: TJ Ochoz17:00: St. přípravka trénink

17:00: St. přípravka trénink

Kategorie: TJ Ochoz17:30: Ml. žáci trénink

17:30: Ml. žáci trénink
26. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz18:00: Muži "A" trénink

18:00: Muži "A" trénink
27. 4. 2019

Kategorie: Mladší žáci13:45: Podolí "B" - ml. žáci Ochoz u Brna

13:45: Podolí "B" - ml. žáci Ochoz u Brna

Kategorie: Dorost14:00: Lipovec/Sloup - Dorost Mokrá-Horákov/Ochoz

14:00: Lipovec/Sloup - Dorost Mokrá-Horákov/Ochoz

Kategorie: Starší přípravka 14:30: st. přípravka Ochoz u Brna - Blučina

14:30: st. přípravka Ochoz u Brna - Blučina
28. 4. 2019

Kategorie: Mladší žáci9:00: ml. žáci Ochoz u Brna - Měnín

9:00: ml. žáci Ochoz u Brna - Měnín

Kategorie: Muži A10:30: Tvarožná - Muži "A" Ochoz u Brna

10:30: Tvarožná - Muži "A" Ochoz u Brna

Kategorie: Ml. přípravka B12:30: Újezd u Brna - ml. přípravka Ochoz "B"

12:30: Újezd u Brna - ml. přípravka Ochoz "B"
29. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz17:00: Předpřípravka

17:00: Předpřípravka
30. 4. 2019

Kategorie: TJ Ochoz16:30: Ml. přípravka

16:30: Ml. přípravka

Kategorie: TJ Ochoz17:00: St. přípravka trénink

17:00: St. přípravka trénink

Kategorie: TJ Ochoz17:30: Ml. žáci trénink

17:30: Ml. žáci trénink
1. 5. 2019

Kategorie: TJ Ochoz18:00: Muži "A" trénink

18:00: Muži "A" trénink
2. 5. 2019

Kategorie: TJ Ochoz16:30: Ml. přípravka

16:30: Ml. přípravka

Kategorie: TJ Ochoz17:00: St. přípravka trénink

17:00: St. přípravka trénink

Kategorie: TJ Ochoz17:30: Ml. žáci trénink

17:30: Ml. žáci trénink
3. 5. 2019

Kategorie: TJ Ochoz18:00: Muži "A" trénink

18:00: Muži "A" trénink
4. 5. 2019

Kategorie: Ml. přípravka B11:00: Měnín - ml. přípravka Ochoz "B"

11:00: Měnín - ml. přípravka Ochoz "B"
5. 5. 2019

Kategorie: Ml. přípravka A10:00: Blučina - ml. přípravka Ochoz "A"

10:00: Blučina - ml. přípravka Ochoz "A"

Kategorie: Starší přípravka 14:45: Blažovice - st. přípravka Ochoz u Brna

14:45: Blažovice - st. přípravka Ochoz u Brna